Home / Android Oyunlar / Atari Oyunları / Angry Birds Friends apk indir v1.7.0

Angry Birds Friends apk indir v1.7.0

Angry Birds Friends
Angry Birds Friends

Angry Birds Friends, sinirli kuşların yeni ve rekabet dolu android oyunu sizlerle. Arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz ve dünyadaki diğer oyuncularla liglerde mücadele edebileceğiniz yeni bir Angry Birds oyunu.

Angry Birds Friends oyunu yine her zamanki gibi kaliteli görüntüleri ve eğlenceli animasyonlarıyla sizlerle. Artık nişan almak daha kolay. Oyuna birçok yeni özellik eklenmiş durumda. Farklı kuşlar var ve her kuşun farklı bir özelliği var. Özel güçleri kullanarak zorlandığınız etapları daha kolay geçeceksiniz. Ayrıca artık yeni bölümler çok daha zorlayıcı. Oyunda haftalık turnuvalar yer alıyor. Ayrıca liglerde mücadele ederek dünyanın en iyi Angry Birds oyuncusu olduğunuzu gösterebilirsiniz. Oyunun son sürümü Angry Birds Friends v1.7.0 apk aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

angry-birds-friends1

angry-birds-friends2

Angry Birds Friends apk indir

2 comments

  1. Kızgın kuşlar, kızdıran kuşlar… Çoğu zaman oynarken kendimi kaptırıp işi gücü boşluyorum, çok güzel bir oyun oluşturmuşlar.

  2. 0This works really well, and I’m ipseesmrd with the direction of the new app. The only downside is that in the web interface it shows up as a normal folder and not a picture folder like Photos does, so that means no Gallery option.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir