Home / Android Oyunlar / Gameloft Oyunları / Asphalt 8: Airborne para hileli apk + data indir

Asphalt 8: Airborne para hileli apk + data indir

Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne

asphalt-8_

Asphalt 8: Airborne, Gameloft tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir yarış oyunudur. Oyun ücretsizdir ancak oyun içinde araba satın almak ve özellikleri yükseltmek için paraya ihtiyacanız vardır. Eklediğimiz bu Asphalt 8: Airborne v1.7.0k hile mod apk ve data dosyası ile oyunda istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey hileli apk size sınırsız para vermez ancak alışveriş yaparken paranız gitmez.

Asphalt 8: Airborne oyunu android için geliştirilmiş en başarılı araba yarışlarının başında gelmektedir. Gerçek mekanlar, gerçek süper spor araba modelleri ve üstün araç kontrollü ile size bir android oyundan çok daha fazlasını sunmaktadır. Oyunda birçok gerçek şehir yarış pistleri sizleri bekliyor. Ayrıca birçok farklı yarış modu yer alan oyun saatlerce keyifle oynayacağınız bir oyun.

Kurulum:

1. .apk dosyasını kurun (Klasör içinde iki farklı apk dosyası vardır. Android sürümünüz 4 ve üstü ise open-gl4 versiyonunu değilse open gl3 versiyonunu kurun.)

2. “com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM” klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın ve oyunu başlatın.

Not: Kurulumda lisans hatası alanlar android marketten oyunu indirsinler ve daha sonra obb dosyasının içindekini silip bizim “com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM” yapıştırsınlar.

 

Aşağıdaki linkten Asphalt 8: Airborne v1.7.0k sınırsız para hileli apk dosyasını ve data dosyasını indirebilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne para hileli apk + data indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir