Home / Android Oyunlar / Hileli Oyunlar / CSR Racing v2.5.0 apk indir (Para Hileli)

CSR Racing v2.5.0 apk indir (Para Hileli)

CSR Racing
CSR Racing

csr-racing-v250_

csr-racing-v250_1

CSR Racing, yeni ve son sürümü olan CSR Racing v2.5.0 ile karşımızda. Oyunun son sürümü olan CSR Racing v2.5.0 sınırsız para hileli versiyonunu sizler için paylaşıyoruz.

CSR Racing yeni versiyonunda birçok yenilik ile karşımıza çıkıyor. Oyuna Lotus Evora GTC, Aston Martin Vantage V12S ve McLaren P1 GTR gibi yeni süper spor arabalar eklendi. Ayrıca yeni dünya turu İngiltere oyuna eklenmiş durumda.

CSR Racing oyununu bilmeyenler için kısaca tanıtımını yapacak olursak, oyun kaliteli ve gerçekçi 3D grafiklere sahip. Oyunda yer alan arabalar gerçek modellerinin aynısı. Bu oyunu oynamak kolaydır ancak ustalaşmak zordur. Oyunda kısa mesafe yarışları yapılıyor ve önemli olan vites değişimlerini doğru zamanda yapmak. Oyunda para kazandıkça yeni arabalar alabiliyor ve arabanızın özelliklerini geliştirebiliyorsunuz. Tabi bizim paylaştığımız CSR Racing v2.5.0 sınırsız apk ile böyle bir sorununuz yok çünkü sınırsız paraya sahip oluyorsunuz.

Oyunda çevrimdışı olarak çetelerle yarışlar yapıp şehrin en iyi yarışcısı olabilir ve çevrimiçi oyun modunda gerçek rakiplerle mücadele edebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten CSR Racing apk ve data dosyasını indirebilirsiniz.

CSR Racing v2.5.0 hile mod apk indir (Para Hileli)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir