Home / Uncategorized / Metin2 indir

Metin2 indir

Metin2
Metin2

metin2

Metin2, ücretsiz bir MMOG oyunudur. MMOG yani online olarak çok kişilik oynanan oyun. Oyunda kendi karakterinizi yaratıyor ve daha sonra savaşmaya ve görevleri yapmaya başlıyorsunuz. Oyunda seçebilceğiniz farklı özelliklere sahip classlar yer alıyor. Mage, Hunter, Warior gibi farklı classlar var. Her klasın kendine has özellikleri bulunuyor. Karakterinizin cinsiyetini, klasını ve adını belirdikten sonra oyuna başlıyorsunuz.

Oyunda büyük bir harita yer alıyor. Bu harita üzerinde dolaşıyor ve size verilen görevleri yapıyorsunuz. Yaptığınız görevler karşılığında size çeşitli itemler ve para veriliyor. Karakterinizin, kılıç, kask, ayakkabı, yüzük, kolye, yelek gibi birçok itemini yükseltebiliyorsunuz. Görevlerin dışında oyunda birde Bossların bulunduğu zindanlar yer alıyor. Bu zindanlara gruplar ile giriliyor. Oyunda kazandığınız ve ürettiğiniz eşyaları satmanız için pazarlar bulunuyor. Burada alış veriş yaparak para kazanabiliyorsunuz.

Oldukça başarılı bir oyun olan Metin2 şuanda Türkiye’de en çok oynanan MMOG tarzı oyunları içinde yer alıyor. Sizde aşağıdaki linkten Metin2 oyununu indirebilir ve ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Metin2 indir

2 comments

  1. mal_msn_16@hotmailmcom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir