Home / Editörün Seçimi / Punch Hero – apk indir

Punch Hero – apk indir

Punch Hero
Punch Hero
Punch Hero
Punch Hero

Punch Hero, GAMEVIL firması tarafından geliştirilmiş oldukça başarılı bir android Boks oyunu. Punch Hero boks oyunu ücretsiz olmasına rahmen oldukça başarılı ve keyifli bir boks oyunu. Android ücretsiz  Boks oyunları içinde en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.

Punch Hero oyununu açtığınız zaman ilk önce adınızı yazıyorsunuz ve 100’den fazla ülke içinde Türkiye’yi veya istediğiniz bir ülkeyi seçiyorsunuz.

Punch Hero’da Arcane Mod, Amatör Lig ve Pro Lig bölümleri bulunuyor. Bizim tavsiyemiz öncelik Arcane Modda görev yaparak Boksörünüzün özelliklerini arttırmanız. Çünkü Liglerde ilk maçlar bile oldukça zorlu.

Punch Hero oyununda karakterinize Şort, Eldiven, Ayakkabı, Saç modeli, dövme, sakal gibi birçok özellikle vererek kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Punch Hero android oyununda maç yaptıkça bir adet yükseltme hakkı alırsınız ve bunları, atak, savunma, hız vb özelliklerinizden birine atarsınız.

Oyunda görüntüler, sesler, ve vuruş teknikleri oldukça başarılı. Oyunda sol direk, sağ direk, aparkat, kontra, sallanma, gard alma gibi boksta yer alan tüm hareketler var. Ayrıca adamınız veya karşı taraf dayak yedikçe yüzünde hasarlar meydana geliyor. Enerjiniz belli bir yere düştüğü zaman yumruk yerseniz yere düşüyorsunuz ve hakem saymaya başlıyor. Adamınızı yerden kaldırabilmek için iki parmağınızla sürekli olarak ekrana dokunmanız gerekiyor. Genelde ilk seferde kalkıyorsunuz ama ikincide pek kalkma şansınız olmuyor.

Punch Hero’de görevleri yaptıkça karşınıza daha güçlü rakipler geliyor. Lig maçlarında ise Grup maçları oluyor ve her grupta 6 boksör yer alıyor en fazla round alan altın kemer sahibi olup bir üst lige çıkıyor.

Punch Hero – apk indir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir