Home / Android Oyunlar / Aksiyon Oyunları / The Amazing Spider-Man 2 data + apk indir

The Amazing Spider-Man 2 data + apk indir

The Amazing Spider-Man 2
The Amazing Spider-Man 2

amazing-spiderman-2_

amazing-spiderman-2_1

 

The Amazing Spider-Man 2, Gameloft tarafından geliştirilmiş Örümcek Adam filminin resmi android oyunudur. Android markette ücretli olan bu oyunu sitemizden The Amazing Spider-Man 2 oyunun sınırsız para hileli apk ve data dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Marvelin efsane çizgi film kahramanı Örümcek adamın resmi android oyunu olan The Amazing Spider-Man 2 büyüleyici android oyunu bir android oyunun ötesinde konsol oyunu kalitesinde. The Amazing Spider-Man 2 oyununda 3D görüntü kalitesi ve geliştirilmiş dövüş teknikleriyle Örümcek adamını yönetebilir şehri kuşatan çetelerle savaşıp örümcek ağınızı atarak gökdelenler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Oyunda Electro, Venom, Green Goblin ve daha birçok kötü kahramanla mücadele edeceksiniz. Ayrıca Demir Örümcek Adam, Sembiyot Örümcek Adam,  Ultimate Comics Örümcek Adam kostümlerinin kilidini açıp örümcek adamınızı özelleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten The Amazing Spider-Man 2 v1.2.0m sınırsız para hileli full apk dosyasını ve data dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunun Kurulumu : 

apk dosyasını kurun.

“com.gameloft.android.ANMP.GloftASHM” klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın.

The Amazing Spider-Man 2 data + apk indir

5 comments

  1. Kurulum videosu olsa iyiydi admin

  2. Kurulum videosu varmı admin

  3. Kurulum videosu var mı admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir