Home / Android Oyunlar / Ultimate Horse Simulator Apk İndir v1

Ultimate Horse Simulator Apk İndir v1

ultimate-horse-simulator

Sevimli bir çiftlikte yavru tayları geliştirerek onlar için bazı görevleri yapabileceğiniz, onların bakımından sorumlu olacağınız ultimate Horse Simulator oyununda çok eğleneceksiniz. Oyunda ufak bir tay ile oyuna başlıyorsunuz ve sonrasında ayıları, tavşanları ve diğer köpek gibi hayvanlar ile savaşarak tecrübe puanı kazanıp seviye atlıyorsunuz. Şehir ortamlarına giderek insanlardan görev alıyorsunuz ve göreve göre savaşıyor, yada yapılması gereken şeyi yapıyorsunuz. Oyunda gece, gündüz gibi değişiklikler olmakla birlikte, yağış gibi hava bozuklukları oluyor, bu nedenle oyun oynamanız dönem dönem zorlaşıyor.

Oyunu sol taraftaki yön çubuğu ile yönlendirebilir, sağ taraftaki tuşlar ile atak yapabilir, zıplayabilir hatta atın yaptığı bütün hareketleri yapabilirsiniz. Bu hareketleri yapmanız enerjinizi azaltacaktır, enerjinizin yeniden dolmasını istiyorsanız ara ara atınızı dinlendirin, önünüze çıkan otların üzerine eliniz ile seri tıklayarak onu yemesini sağlayın, bu size exp kazandıracaktır.

Bu oyunu sadece android cihazlar için apk olarak indirip yükleyebilir, kurulumunu yapabilirsiniz, android dışı cihazlarda çalışmayacaktır.

ultimate-horse-simulator-apkhorse-simulator

ultimate horse simulator apk indir

2 comments

  1. Ben indirdim iki gündür oynuyorum gerçekten çok zevkli bir oyun, tavsiye ederim arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir